таг: during

Традицијата, Интер ќе биде новиот европски шампион

0
Интер по 13 години ќе игра во финале на Лигата на шампионите, а...

Белингам сака до игра во Реал Мадрид и во клуб со...

0
Реал Мадрид подготвува мала реконструкција во редот за врска. Главни играчи во овој...

Дарвин Хем: Јокиќ? Мораме да го браниме на различни начини

0
Денвер и ЛА Лејкерс вечерва ја започнуваат битката за претставникот на Западот во...

Де Хеа е најдобар голман на сезоната во Премиер Лигата

0
Давид де Хеа ја осигура првата индивидуална награда во сезоната. Со непримениот гол...

Невеш се договори со Барселона, Ансу Фати си оди од Камп...

0
Португалецот Рубен Невеш (26) ќе стане нов играч на Барселона. Невеш ги договорил...

Марсело Брозовиќ од Милано се сели во Торино?!

0
Марсело Брозовиќ е член на Интер од 2015 година и оттогаш запиша 254 натпревари за „нероаѕурите“....

Перез го “жртвува” Чуамени за да го доведе Килијан Мбапе

0
Флорентино Перез во летниот преоден рок планира да го донесе Џуд Белингем, според...

Мекалистер го известил Брајтон дека на лето ќе се пресели во...

0
Алексис Мекалистер, аргентински репрезентативец и фудбалер на Брајтон е подготвен да го напушти...

Елиф Елмас: Сонот на Неапол стана стварност

0
Македонскиот репрезентативец, Елиф Елмас, со Наполи ја слави шампионската титула во Серија А....

Милвоки Бакс се разделија со тренерот Буденхолцер

0
„Одлуката да се направи оваа промена беше многу тешка“, изјави генералниот менаџер на...