fbpx

Контакт

Повеќе информаци

зоом.мк

МИРОСЛАВ КРЛЕЖА 14/1000 СКОПЈЕ-ЦЕНТАР
Северна Македонија

(+389)71 322 229

е-пошта: [email protected]

За нас

зоом.мк информативен портал во Северна Македонија

Прати директна порака!

    Последни Вести

    Мицкоски: Да чекориме обединето кон заштита на нашиот идентитет, честитки до...

    0
    Голем ден за нашата света Македонска Православна Црква - Охридската Архиепископија, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски по признавањето на афтокефалноста на МПЦ-ОА од...