таг: during

Нејмар има две опции, Челси или Саудиска Арабија

0
Напаѓачот на ПСЖ, Нејмар, наводно побарал дозвола од раководството на францускиот шампион да...

Баерн и Интер, во трка за шпанскиот голман Давид де Хеа

0
Баерн Минхен и Интер се клубовите кои се најзаинтересирани за шпанскиот голман Давид...

Шпанскиот клуб забрани продажба на сончоглед, поради глувци

0
Шпанската екипа Валенсија во изминатиот период имала големи проблеми на стадионот „Месталја“ со...

ВИДЕО / Гол на Ансу Фати, Барса го надигра Милан во...

0
Претпоследниот тест и за Милан и за Барселона пред стартот на новата сезона...

Дани Алвеш, ќе му се суди за сексуален напад

0
Поранешниот фудбалер на Барселона, Дани Алвеш е обвинет дека силувал млада жена во...

Непотизам во Вундеслига 2, тренерот во игра ги стави трите синови?!

0
Херта ја почна сезоната во втората германска лига со пораз од Диселдорф (0-1),...

Иван Ракитиќ, ја игра последната сезона во Севилја

0
Хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ (35), кому договорот со Севилја му истекува за една...

“Кралевите” од Мадрид подобри од Милан во Калифорнија

0
Реал Мадрид стигна до 3:2 победа над Милан во интересен подготвителен меч на...

Крилниот напаѓач на Вилјареал пред трансфер во Милан

0
Крилниот напаѓач на Вилјареал и нигериски репрезентативец Самуел Чуквуезе е сѐ поблиску до...

Сити со парите од продажбата на Силва, ќе тргне по Барела

0
Манчестер Сити го посакува фудбалерот од средниот ред на Интер, Николо Барела. Италијанскиот...