zoom

193 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Селмани за БНТ: Македонската идеја треба да се редифинира / ВИДЕО

0
Главниот уредник на порталот zoom.mk даде специјално интервју за емисијата „Светот и ние“ на Бугарската национална телевизија во којашто направи анализа на причините поради...

Дење во владиниот пиар, навечер во приватниот маркетинг

0
Маја ЈОВАНОВСКА Елена Митева до лани ја водеше утринската емисија на телевизијата Телма, за набргу да влезе во нова улога – владина водителка. Со стартот...

(ФОТО) Повторно се гради кај срушената дивоградба во ТЦ Мавровка, сега...

0
Четири месеци по уривањето на дивоградбата на местото каде беше кафулето „Фонтана“ во ТЦ Мавровка, повторно „никнаа“ столбови. Но, разликата сега е што тие...