таг: сопругата

Виц на денот: Министер

0
Шета еден министер со сопругата. Поминуваат покрај еден чистач и таа го поздравува.– Кој е овој? – прашува министерот.– Соученик. Порано многу ме...

Сопругата на принцот Алберт има нова фризура – Принцезата Шарлин избрчи...

0
Принцезата Шарлин, сопругата на принцот Алберт од Монако реши да го промени имиџот. Поточно, својата фризура, па направи навистина смел потег кога...