таг: сопругата

Ен Даглас почина на 102-годишна возраст

0
Почина Ен Даглас, сопругата на Кирк Даглас и маќеа на Мајкл Даглас. Таа почина на 102 години. Ана починала во...

ФОТО | Фотографирана кога најмалку се надевала: Најновата фотографија од бремената...

0
Меган Маркл, сопругата на принцот Хари, кој неодамна се врати од Велика Британија каде отпатува поради погребот на неговиот дедо, принцот Филип,...

Сопругата на Навални загрижена за неговото здравје: Тој едвај зборува

0
Сопругата на притворениот руски опозиционер Алексеј Навални вели дека се повеќе е загрижена за неговото здравје откако...

ФОТО: Мистериозната сопруга на Ким Јонг Ун, се појави во јавноста...

0
Сопругата на лидерот на Северна Кореја Ким Јонг Ун, Ри Сол Џу се појави во јавноста по една година. Таа со сопругот присуствуваше...

Повторно провоцира: Ванда се сликаше без градник, па ја објави фотографијата...

0
Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара, често е во центарот на вниманието на јавноста поради провокативни објави...

Сопругата на Лари Кинг ја откри вистинската причина за неговата смрт...

0
Сопругата на Лари Кинг, Шонг Кинг, проговори за последните моменти кои ги поминала со славниот водител… „Успеавме да воспоставиме...

„Конечно добив корона, уживам во треската“: Необична објава на сопругата на...

0
Сопругата на Илон Маск, канадската пејачка и глумица Грајмс, објави дека е позитивна на коронавирусот. „Конечно и јас добив...

Виц на денот: Министер

0
Шета еден министер со сопругата. Поминуваат покрај еден чистач и таа го поздравува.– Кој е овој? – прашува министерот.– Соученик. Порано многу ме...

Сопругата на принцот Алберт има нова фризура – Принцезата Шарлин избрчи...

0
Принцезата Шарлин, сопругата на принцот Алберт од Монако реши да го промени имиџот. Поточно, својата фризура, па направи навистина смел потег кога...