таг: се’

Барселона сака да го врати Меси, но финансиската ситуација…

0
Во ќор сокак се заглавени преговорите на релација ПСЖ-Лионел Меси. Се погласни се шпекулациите дека...

Хороскопски знаци кои имаат најубави очи: Погледот на Шкорпија изгледа како...

0
реклама Очите често се сметаат за најистакнатиот дел од лицето, а одредени хороскопски знаци...

Поради штрајк, откажани стотици летови на неколку германски аеродроми

0
Стотици летови се откажани денеска на неколку германски аеродроми поради штрајк на вработените,...

Викендов се играа натпреварите од 23 коло во Првата лига

0
Викендов се играа натпреварите од 23 коло во Првата лига. Струга Трим Лум одигра без...

Дали знаете зошто Австралија се натпреварува на Евровизија?

0
реклама Многумина се прашуваат зошто Австралија учествува на Европскиот натпревар за песна. Географски тоа...

Со која брзина вештачката интелигенција би можела да го намали бројот...

0
реклама Вештачката интелигенција крева се повеќе прашина и носи се поголем профит – лани 500...

Три хороскопски знаци на кои може да им се случат убави...

0
реклама КРАЈ е на неделата, се ближи викендот, а астрологијата предвидува дека постои можност...

Њукасл, подготвен да даде 50 млн евра за крилниот напаѓач на...

0
Англискиот премиерлигаш Њукасл не се откажува од идејата да го доведе крилниот напаѓач на Барселона,...

Напаѓачот од Хамбург е мртов – бил поранешен член на Јеховините...

0
Полицијата во Хамбург утрово соопшти дека вкупно осум лица се мртви по синоќешниот вооружен напад во храм на Јеховините сведоци во...

Пет хороскопски знаци кои секогаш го крадат вниманието во општеството

0
реклама ЛУЃЕТО се разликуваат по нивната личност и начин на однесување – некои сакаат...