fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: 21годишната

Поќерката на Камала Харис го привлече вниманието на светот: Сега станува...

0
Ела Емхоф, 21-годишната ќерка на сопругот на потпретседателката на САД, Камала Харис, Доуг Емхоф, ја воодушеви јавноста на церемонијата на инаугурацијата во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави