fbpx

таг: тетоважи

Мадона има иста тетоважа како и нејзиниот син

0
 Мадона си додаде нови тетоважи и се пофали со тоа на својот интернет-простор. Од фотографиите се гледа дека таа и нејзиниот 16-годишен син...