таг: Сајурс

Ноа Сајрус: Дали најмалата сестра на Мајли Сајрус ќе ја надмине...

0
Ноа Сајурс (20) е сестра на поп-ѕвездата Мајли Сајрус која со нејзиниот нов спот и песна, предизвика лавина реакции на социјалните мрежи....