fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: предадоа

Вратена спорната икона што Додик му ја подари на Лавров

0
Руските власти и предадоа на Амбасадата на Босна и Херцеговина во Москва икона подарена од претседавачот со Претседателството на БиХ,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави