fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: покрената

Во Украина покрената истрага за мешање во изборите во САД

0
Истрага е покрената во Украина во врска со обидите за мешање во американските претседателски избори, соопшти денеска Кабинетот на претседателот на Украина Володимир...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави