fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: параправничка

Салија Бекир-Халим: Пациентките се оставени со здравствените картони во рацете!

0
Салија Бекир-Халим е параправничка и активистка во Иницијативата на жени од Шуто Оризари која неуморно се бори за унапредување на сексуалните и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави