fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: пакетот

Бајден во телевизиски говор ја претстави следната фаза во борбата против...

0
Неколку часа по потпишувањето на пакетот за спас од 1,9 трилиони долари, американскиот претседател Џо Бајден одржа...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави