fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: околината

Дневен хороскоп за 10 јануари недела: Уживајте во искуствата кои ќе...

0
Овен Некој човек од околината ненадејно ќе ви стане сојузник. Ќе бидете изненадени од начинот на кој ќе ве штити...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави