fbpx

таг: најинтригантните

Хоророт „Морбиус“ со Џеред Лето во кината оваа седмица

0
Еден од најинтригантните, но и најкомплексни ликови на „Марвел“ конечно е пренесен на големото платно. Се работи за „Морбиус“ – првата филмска адаптација...