таг: Лопез

ФОТО | Иако е многу успешна и позната, сепак останала во...

0
Линда Лопез е успешна новинарка која води семеен и мирен живот… Семејството на славната Џенифер Лопез остана во нејзината...

Џенифер Лопез ќе глуми во филмот „The Mother“ на „Netflix“

0
Џенифер Лопез ќе глуми жена убиец во претстојниот филм на „Netflix“ насловен „The Mother“ во кој ќе се појави и како...

ВИДЕО: Џенифер Лопез ја избриша шминката пред своите обожаватели

0
Џенифер Лопез ја започна новата година на многу искрен начин. Пејачката во саботата сподели видео на својот инстаграм – профил и ги...

Скандал во Мексико, лекар преку ред го вакцинирал своето семејство

0
Мексиканскиот претседател Андрес Мануел Лопез Обрадор изјави дека еден лекар го искористил своето влијание за да ги протурка членовите на семејството да бидат...

ФОТО: Северина и Џеј Ло ги маѓепсаа фановите во црвени фустани

0
Северина и Џенифер Лопез за Божиќ заблескаа во црвени креации со кои се пофалија на социјалните мрежи. Сплитската пејачка...

Џенифер Лопез тврди дека не ѝ треба уште еден брак: Што...

0
Џенифер Лопез и Алекс Родригез се во официјална врска скоро четири години. А тие се верени нешто повеќе од една година. Тие...