таг: Лопез

Џеј Ло ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна...

0
ЏЕНИФЕР Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна слика. ...

Џенифер Лопез и Бен Афлек се свршија

0
Пејачката и актерка Џенифер Лопез ја објави свршувачката со глумецот-режисер Бен Афлек, 18 години откако тие двајцата првпат ја прекинаа љубовната врска. ...

ФОТО: Џеј Ло ги менува бившите партнери како чорапи: По Афлек,...

0
Латино дивата Џенифер Лопез е снимена на ручек со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони во Мајами, каде што инаку ги поминува деновите...

ФОТО | Анкетите покажаа: 10-те најубави познати жени со 40+, а...

0
Џенифер Лопез (51) е избрана за најубава позната жена која има повеќе од 40 години, а остатокот од листата веројатно ќе ве...

Џенифер Лопез и Бен Афлек: Дали старата љубов повторно се разгорува?

0
Актерката и пејачка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек неодамна беа забележани како поминуваат време заедно во Лос Анџелес, пишува „Page...

ФОТО | „Превезот е бел, а ти црна“: Балерина, жртва на...

0
Клои Лопез Гомез, балерина која била жртва на расизам од страна на Државниот балет во Берлин, добила 16.000 евра обештетување, a нејзиниот...

ФОТО: Џеј Ло и Алекс се огласија по веста дека раскинале,...

0
Пејачката Џенифер Лопез (51) и поранешната бејзбол sвезда на Њујорк Јенкис, Алекс Родригез (45) изјавија дека „работат на некои работи“, но вестите...

ФОТО: Џенифер Лопез со необична фризура ужива во када полна со...

0
Пејачката Џенифер Лопез важи за една од најзгодните и најзаводливите музички диви од шоу индустрија и фановите ја обожаваат без оглед на...

ФОТО: Џенифер Лопез се обиде да докаже дека не ги фотошопира...

0
Пејачката и актерка Џенифер Лопез неодамна се најде на удар на критики од јавноста и нејзините фанови кои заклучија дека фотографиите кои...

Џеј Ло откри која храна никогаш не ја консумира: Таа смета...

0
Познатата светска дива Џенифер Лопез, иако навлезе во шестата деценија, изгледа совршено. На голема радост на многу жени ширум светот, пејачката и...