таг: започнал

Гатузо, ќе биде новиот тренер на Олимпијакос

0
Темпераментниот италијанец ги започнал преговорите со клубот, кој сезоната во Грција ја заврши на третото...

АС: Роналдо започна преговори со ПСЖ

0
Кристијано Роналдо наводно започнал преговори за преселба во ПСЖ. Според угледниот шпански весник АС, управата на ПСЖ контактирала со менаџерот на Роналдо,...