таг: експресно

Ман. Сити брка историски момент и влез во самиот крем на...

0
Bторото финале во историјата за „граѓаните“ може експресно да им донесе историски момент и влез...

Сабаленка тргна со победа, украинката Костјук одби да се ракува

0
Шампионката од Австралија Опен, белорусинката Арина Сабаленка експресно стигна до второто коло на Ролан Гарос, победувајќи ја украинката Марта Костјук со 6:3/6:2 во...

Официјално: Милан донесе нов голман

0
После повредата на Мајк Мањан, Милан експресно реагираше и донесе нов голман. Италијанскиот гигант денес го потврди доаѓањето на Антонио Миранте, кој...