таг: Возрасен

Во Франција убиени тројца полицајци во обид да спасат жена од...

0
Возрасен маж рано утринава застрелал тројца полицајци во едно француско село, додека четвртиот го ранил, соооштија денеска француските медиуми, повикувајќи се на јавното...