fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: вистината

Дневен хороскоп за 14 јануари: И денес ќе продолжите со вашите...

0
ОвенПрикривајќи ја вистината, оставате лош впечаток на саканата личност. Важно е да ја увидите вашата грешка. Постојано барате излез од комплицирани ситуации,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави