таг: Џенифер

Водител ја праша Џенифер Лопез од каде знае дека ова е...

0
реклама Џенифер Лопез се појави на овогодинешните награди Златен глобус и се прошета на...

Џеј Ло ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна...

0
ЏЕНИФЕР Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна слика. ...

Џенифер Анистон го започнува денот со колагенско кафе – дали е...

0
Џенифер Анистон ги започнува трендовите и со најмал коментар за нејзината фитнес рутина и исхрана. Таа го популаризираше повременото постење и вкусните смути,...

Џенифер Анистон 30 години се бори со проблем за кој не...

0
Ѕвездата на „Пријатели“, Џенифер Анистон (53), откри дека со децении страда од проблеми со спиењето, а грижата дека не може да спие често...

Џенифер Лопез и Бен Афлек се свршија

0
Пејачката и актерка Џенифер Лопез ја објави свршувачката со глумецот-режисер Бен Афлек, 18 години откако тие двајцата првпат ја прекинаа љубовната врска. ...

ФОТО: Џеј Ло ги менува бившите партнери како чорапи: По Афлек,...

0
Латино дивата Џенифер Лопез е снимена на ручек со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони во Мајами, каде што инаку ги поминува деновите...

ФОТО | Се вакцинираше актерката Џенифер Анистон: Јас сум привилегирана

0
Актерката Џенифер Анистон на својот инстаграм – профил објави дека се вакцинирала против коронавирусот и дека се чувствува фантастично откако ја примила...

Џенифер Гарнер нема ништо против Бен Афлек да се врати кај...

0
На актерката Џенифер Гарнер наводно не ѝ пречело Џенифер Лопез и Бен Афлек да бидат повторно заедно. Според извор на...

ФОТО | Анкетите покажаа: 10-те најубави познати жени со 40+, а...

0
Џенифер Лопез (51) е избрана за најубава позната жена која има повеќе од 40 години, а остатокот од листата веројатно ќе ве...

Џенифер Лопез и Бен Афлек: Дали старата љубов повторно се разгорува?

0
Актерката и пејачка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек неодамна беа забележани како поминуваат време заедно во Лос Анџелес, пишува „Page...