таг: Џенер

Кавгата меѓу овие две жени ја направи најголемата интернет драма досега...

0
реклама Фотографии од Кајли Џенер и нејзината поранешна најдобра пријателка Џордан Вудс се на...

Кајли Џенер повеќе не е најследената жена на Инстаграм

0
Кајли Џенер ја загуби круната на најследена жена на Инстаграм. Џенер, која е доста активна на социјалните мрежи, во број...

Кајли Џенер го откри необичното име на својот едногодишен син

0
Кајли Џенер конечно го откри името на својот син кој наскоро ќе наполни една година. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија...

КОГА ИМАТЕ МИЛИОНИ И САМО 25 ГОДИНИ, ВАКА ГО ПРОСЛАВУВАТЕ РОДЕНДЕНОТ:...

0
Кајли Џенер е една од најбогатите Американки, а својот 25-ти роденден го прослави со голем стил. Кајли Џенер го прослави својот 25-ти...

Јавноста зачудена од стајлингот на Кајли Џенер – „Изгледа дека милионите...

0
Кајли Џенер (24) синоќа ги шокираше сите со својот чуден изглед кога се појави на црвениот тепих на Мет Гејл, по повеќе од...

Крис Џенер по стапките на нејзините ќерки: Основа свој бренд за...

0
Крис Џенер поднела документи за регистрирање на неколку различни брендови за убавина и нега на кожата како „Kris Jenner Beauty“, „Kris Jenner...

Кендал Џенер со „искрен“ одговор на тврдењата дека промовира нереални стандарди...

0
Кендал Џенер стана мета на критики и осудувања на социјалните мрежи, откако на својот инстаграм-профил објави фотографија во минимална долна облека. ...

Кајли Џенер мета на „Твитер“: Парите навистина не можат да купат...

0
Кајли Џенер деновиве го привлече вниманието на социјалната мрежа „Твитер“, но овојпат не на начинот на кој сте навикнати. Џенер...

Кајли Џенер повторно со смела комбинација: Ги „полуде“ обожавателите

0
Кајли Џенер, најмладата сестра од познатото семејство Кардашијан – Џенер, е добро позната по своите смели комбинации кои ги истакнуваат нејзините раскошни...

ФОТО | Кајли Џенер на луксузно зимување: Вилата ја плаќа „само“...

0
Кајли Џенер на социјалните мрежи се пофали со луксузот во кој ужива. За зимски одмор милионерката го...