таг: Џенер

Кајли Џенер „заплива“ во 2021: За фотографите Кајли собра неверојатни 19...

0
Кајли Џенер, најмладата актуелна милијардерка во светот, „заплива“ во 2021 година. Иако младата инфлуенсерка моментално престојува во снежниот Аспен, Колорадо, сподели дел...

Кајли Џенер нападната од активисти за права на животните: Ти си...

0
Кајли Џенер во саботата се соочи со активисти за заштита на животните кои ја нападнаа демонстранти нарекувајќи ја чудовиште. ...