таг: шокираше

„НЕ, ОВА НЕ Е МОЕТО ВИСТИНСКО ИМЕ“ Меган Маркл ја запрепасти...

0
реклама Меган Маркл ги шокираше обожавателите кога откри дека нејзиното вистинско легално име е...

Хаман: Не ја отфрлам опцијата Тухел наскоро да замине

0
Баерн Минхен ја шокираше германската јавност, кога во саботата, ведаш по освојувањето на шампинската титула...

Финалето во Катар ќе почне со минута молк во чест на...

0
Веста за смртта на Синиша Михајловиќ го шокираше, но и го обедини фудбалскиот свет, илијадници пораки беа...

Шок за Струга Трим Лум, победа за Шкупи и Шкендија

0
Победа го шокираше лидерот Струга ТЛ со убедлива победа од 2-0 во Прилеп во 12. коло од...

Два гола на Кавани беа доволни само за бод на Валенсија

0
Елче ги шокираше „лилјаците“ уште во 29. минута со гол од пенал кој го искористи Пере Миља,...

Јавноста зачудена од стајлингот на Кајли Џенер – „Изгледа дека милионите...

0
Кајли Џенер (24) синоќа ги шокираше сите со својот чуден изглед кога се појави на црвениот тепих на Мет Гејл, по повеќе од...

Куман објасни по натпреварот зошто Барселона загуби од Гранада

0
Барселона ги шокираше своите навивачи бидејќи беа поразени на домашен терен од Гранада со 2:1 во 33....

ВИДЕО: Навивачите на Реал Мадрид и Барселона слават, Билбао го шокираше...

0
Атлетик Билбао го шокираше Атлетико Мадрид и славеше со 2:1, со што им нанесе пораз на „Јорганџиите“...

Икарди е во неволја поради контроверзната фотографија: „Мислат дека лажам, но...

0
Мауро Икарди ги шокираше обожавателите пред неколку дена објавувајќи фотографија на социјалните мрежи. Икарди не...

ФОТО | „The Weeknd“ конечно се огласи за „пластичните операции“ и...

0
„The Weeknd“ ги шокираше неговите бројни обожаватели со својот изглед на неговите последни јавни настапи и неговото музички видео за хитот –...