fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: принц

Принцот Филип е „многу подобар“, но останува во болница: Го лекуваат...

0
Британскиот принц Филип има инфекција и ќе остане во болница уште неколку дена, соопшти во вторникот Бакингемската палата. Британскиот принц...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави