fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: поголем

Познати вегани: Еве кои ѕвезди не претпочитаат месо и храна од...

0
Се поголем број луѓе се одлучуваат за исхраната која не вклучува храна од животинско потекло, а меѓу нив има и голем број...

Во Кичево расте бројот на хоспитализирани пациенти со коивд-19 кои имаат...

0
Се поголем број пациенти со потешка клиничка слика се хоспитализираат во модуларниот ковид центар во Кичево, а се зголемува и бројот на смртни...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави