fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Песната

Песна на Џорџ Мајкл по 36 години од објавувањето за прв...

0
Песната „Wham! Last Christmas“ за прв пат се најде на топ листата на најслушани песни во Велика Британија, по цели 36 години...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави