таг: откри

Мурињо и Клоп во клинч по дербито: Жозе откри што се...

0
Жозе Мурињо откри што му дофрли на Јирген Клоп по поразот на Тотенхен на „Енфилд“. Ливерпул во дерби пресметката на лидерите...