fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: омилен

Што би се случило со вашето тело ако јадете пилешко секој...

0
Пилешкото е омилен избор за оброк на многумина, затоа што вкусно, а притоа одличен извор на хранливи материи. Сепак, прашањето е како...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави