fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: одговор

Радев: Софија и Скопје да реагираат на дискриминацијата на етничките Бугари...

0
Претседателот на Бугарија Румен Радев бара одговор од институциите во Бугарија и Македонија за сигналите добиени од...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави