fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: ОвенЕден

Дневен хороскоп за 8 февруари: Купидон силно ќе ве погоди со...

0
ОвенЕден комплимент кажан од вистинската личност ќе ве вивне во облаци. Мора да научите да правите селекција меѓу важни и неважни личности во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави