таг: носи

ЕГИПЕТСКИ ХОРОСКОП ЗА ЕСЕН 2022 ГОДИНА: Они се родени за пари...

0
Дознајте што ви носи египетскиот хороскоп за есента 2022 година. Египетскиот хороскоп се смета за еден од најстарите, а се смета и...

Новата кралица се појави пред Бакингемската палата со накит кој крие...

0
Накитот на новата кралица носи тајна порака, таа се обидува да ја продолжи традицијата на Елизабета. Новиот крал Чарлс III беше срдечно...

Тик Ток воведува опција – ќе се вклучуваат преводи за видеата

0
Во најновото ажурирање, TikTok носи нова опција за автоматско натпис што може да се користи за секое видео на платформата. Преводите се...

Голем неделен хороскоп: Ова се неповолни денови за хороскопските знаци, а...

0
Дознајте што носи неделниот хороскоп од 11 до 17 јули 2022 година за вашиот знак! Според хороскопот, особено неповолни денови ќе бидат...

Дневен хороскоп за вторник (03.05.2022)

0
Овен Овој ден ви носи неочекувана можност на деловен план. Неочекувани трошоци, но ситуацијата наскоро ќе се подобри. Овните кои се во...

Дневен хороскоп за сабота (30.04.2022)

0
Овен Денот ви носи неочекуван сплет на околности. Нестабилните деловни услови ќе бараат имплементација на план за вонредни состојби. Наизменичната врска со...

ЦД продажбата порасна, прв пат по 17 години

0
Иако стриминг сега носи огромни пари во музичката индустрија, ЦД-то се уште не е мртво. Според официјалниот годишен извештај, приходите од продажба...

Овие 4 хороскопски знаци ги чекаат големи предизвици до крајот на...

0
Јануари секогаш со себе носи надеж за промени и нова енергија, а астролозите тврдат дека тоа е поволно за многу знаци од Зодијакот....

Новогодишен хороскоп: Кој ќе се забавува најмногу на новогодишната ноќ?

0
Што носи Новата година за вашиот хороскопски знак? И каде најдобро ќе се забавувате? Овен Секогаш кога ви претстои прослава,...

Рубин Стефанов продолжува во Канту

0
Рубин Стефанов и официјално во наредните две години ќе го носи дресот на Канту. Во италијанскиот тим македонскиот топ-проспект ќе настапува за екипите...