fbpx

таг: негово

Беласица: Благоj Гуцев на местото на Шефки Арифовски

0
Шефки Арифовски не е повеќе тренер на струмичкиот второлигаш Беласица. Негово место го зазема екс фудбалерот на...

Семејството Ѓоковиќ со соопштение по повод случајот со Новак, се приклучуваат...

0
Семејството на Новак Ѓоковиќ се вклучи во борбата за негово ослободување! По прес-конференцијата што ја слушна целиот свет, на која беа изнесени шокантни...