таг: излез

Реал со дополнителни безбедносни мерки, Партизан ги одобрил сите

0
Реал Мадрид излез со неколку барања пред организаторите на натпреварот во Белград. Реал, во вторник,...

Ливерпул го запре Манчестер Сити

0
Ливерпул најави излез од големата криза откако „црвените“ славеа со 1-0 на големото дерби против Манчестер Сити,...

Кожув фаќа ритам, падна и Еуро Никел

0
Кошаркарскиот тим на Кожув знаци на живот за излез од кризата на стартот од сезоната откако тимот од Гевгелија вечерва славеше над вицешампионот...

СЕ ПОЈАВУВААТ НОВИ ВАРИЈАНТИ: Излегуваме од тунелот, но пандемијата сè уште...

0
На повидок е излез од тунелот на пандемијата на Ковид-19, но мора да останеме будни поради новите варијанти што се појавуваат, изјави денеска...