fbpx

таг: заложбите

Заев и Филипче: Воведуваме системски пристап на грижа за луѓето со...

0
Премиерот Заев ги потврди заложбите на Владата кон афирмација и поддршка на граѓаните кои живеат со ретка болест, на здруженијата кои им даваат...