fbpx

таг: ЕСПН

Роналдо: Не постојат совршени сценарија

0
Кристијано Роналдо во интервју за „ЕСПН Бразил“ признава дека целта да настапи на уште едно Светско првенство, тоа во Катар на крајот на...

Во Манчестер Јунајтед се помириле: Пол Погба како слободен заминува на...

0
Новинарот на ЕСПН, Марк Огден тврди дека Манчестер Јунајтед се подготвиле дека ќе останат без 28 годишниот Пол Погба и тоа без отштета....

Меси и Рамос ќе играт во ист тим од идната сезона?

0
ЕСПН објави дека капитените на Барселона и Реал Мадрид од идната сезона може да играт во ист тим и тоа во Премиер лигата....