таг: Дринквотер

Бизарно: Дринквотер се повреди за време на тренинг во – базен

0
Поранешниот англиски репрезентативец Дени Дринквотер најверојато ќе почека за дебито во новиот клуб Касимпаша поради бизарна причина. Имено, Дринквотер се повредил...