fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: децата

„Весели бисерчиња“ и дуо „Блек мун“ ја испеја „Ретка песна“ во...

0
Децата членови на ФА „Бисери“ и хорчето „Весели бисерчиња“, дуото Блек Мун кое го сочинуваат Мила Тренеска и Билјана Буџоска, под раководство на...

Кои намирници треба да се внесуваат во организмот за превенција и лекување...

0
Децата кои масовно консумираат намирници богати со масти и шеќери, се навикнуваат на нив и растат во дебели луѓе, кои се подложни...

Писмо на сирачињата од „Титаник“: Татко им ги киднапирал и ги...

0
Едно од децата кое го преживеа потонувањето на „Титаник“, напишало писмо во кое опишало детално на што се сеќава во врска со...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави