fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: дете

Мајка открива паметен трик ако го изгубите вашето дете во продавница

0
Исчезнувањето на дете, колку и да трае кратко, е еден од најголемите кошмари на родителите. Една мајка која го загубила синот во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави