fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Гиговска

ФОТО: Пејачката Антониа Гиговска во топ форма

0
Нашата пејачка Антониа Гиговска на социјалните мрежи сподели фотографија и неколку „стори“ објави каде позира во хеланки кои ја оцртуваат нејзината форма. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави