fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: вчеравечер

Гвардиола полуде, се обиде да го запре четвртиот судија да покаже...

0
Манчестер сити вчеравечер имаше нов кикс во Премиер лигата, одигра само 1:1 со ВБА, претпоследниот тим во Премиер лигата. Менаџерот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави