таг: Жестока

Жестока за Драган Николиќ, за инцидентот против Кожув

0
Тренерот на МЗТ Скопје, Драган Николиќ, доби жестока казна за инцидентот што го предизвика во...

„Врие“ во Белград, „Гробари“ со закани за Реал

0
Жестока тепачка и прекин е епилогот на натпреварот од Евролигата, втор во четвртфиналната серија меѓу...

Петмина исклучени на мечот Минесота-Орландо

0
Жестока тепачка на натпреварот во Минеаполис, помеѓу Минесота Тимбервулфс и Орландо Меџик ја обележа ноќта во НБА...