таг: training

Анчелоти: Претходно загубивме од Барса заради мои егзибиции

0
Фудбалерите на Реал Мадрид во неделата го победија најголемиот ривал Барселона, а по триумфот од...

Реал Мадрид, без двајца важни играчи во Ел Класико

0
Реал Мадрид скоро сигурно нема да биде во целосен состав за мечот против Барселона во...

Анчелоти: Куртоа е подобар, ќе биде подготвен за Ел Класико

0
Тренерот на Реал Мадрид, Карло Анчелоти, ги сподели своите очекувања зa натпреварот со Шахтјор Доњецк...