таг: “Не

Зверев и Медведев закажаа осминафинале во Индијан Велс

0
Еден од најпрестижните турнири во светот на тенисот кога не станува збор за Грен слем, Индијан Велс, продолжува во полна пареа.Фаворитите изминатата вечер...

Кулеба: Испораката на борбени авиони нема да се случи „во скоро...

0
Украинскиот министер за надворешни работи Дмитро Кулеба изјави дека не очекува Киев да добие борбени авиони „во скоро време“ поради логистички...

Смеата е загарантирана кај овие хороскопски знаци

0
реклама Смислата за хумор не е условена од хороскопскиот знак и може да биде...

Њукасл, подготвен да даде 50 млн евра за крилниот напаѓач на...

0
Англискиот премиерлигаш Њукасл не се откажува од идејата да го доведе крилниот напаѓач на Барселона,...

Ова се петте најљубоморни хороскопски знаци – Дали сте меѓу нив?

0
реклама ЉУБОМОРНОСТА не е најпријатното чувство на светот, но е многу често. Секој може...

Корисниците на Твитер јавуваат проблеми – „не работи ништо“!

0
реклама КОРИСНИЦИТЕ на Твитер не можат да одат на други веб-локации и да гледаат...

Овие хороскопски знаци се најлошите лидери, не знаат како да воспостават...

0
реклама ЛУЃЕТО кои не се авторитетни честопати не се снаоѓаат добро во улогата на...

Љубовен хороскоп за следната недела: На Девиците им е потребна доверба,...

0
реклама КОЈ не знае да поставува граници во врската, а кој не го слуша партнерот...

Ни се закануваат мутации зенга, дика, Х5Н1…

0
Пандемијата на Ковид не е официјално завршена никаде на планетата, а светските виролози веќе се загрижени за можноста од птичји грип. И не...

Најголемиот хороскопски „мртовец“: Овие хороскопски знаци постојано се жалат

0
реклама Некои луѓе никогаш не се целосно задоволни. Тие секогаш наоѓаат причина да се...