fbpx

таг: ​​има

Фјури е за четвртиот предизвик со Вајлдер, но со еден услов

0
Тајсон Фјури изјави дека е подготвен да има четврт дуел со aмериканецот Деонтеј Вајлдер. Светскиот шампион во...

Во овие хороскопски знаци се родени најинтелигентните луѓе

0
ИМА неколку дефиниции и типови на интелигенција, но генерално се смета дека е способност што му овозможува добро да се движи во нови...

Меси: Еве како Пеп Гвардиола го оштети фудбалот

0
Лионел Меси има неограничена почит кон Пеп Гвардиола. Напаѓачот на ПСЖ има долг контакт со шпанскиот техничар...

Директорот на Баерн уверува дека ѕвездата на тимот нема да си...

0
Баерн Минхен има многу добра сезона и во Лигата на шампионите и во Бундес лигата. Во Европа...

Бритни Спирс откри од што боледува

0
Бритни Спирс откри дека има неизлечиво оштетување на нервите на десната страна од телото. Оштетувањето на нервите на десната страна...

Четири миленичиња на кои им е потребна малку помалa грижа

0
,/center> Да се ​​има домашно милениче е прекрасно искуство за многу луѓе, но треба да се земе предвид дека...