fbpx

таг: “Horonimru”

Разголени манекенки рекламираат мртовечки сандаци – Провокативно облечени убавици во шокантна...

0
Погребниците од руската компанија “Horonim.ru” од Москва ангажирале полуголи манекенки за да продадат повеќе ковчези. Кампањата која ја започнале на социјалните мрежи...