таг: хитсерија

Дали забележавте дека Wednesday воопшто не трепка? Има добра причина за...

0
Новата хит-серија на Нетфликс – Wednesday (Среда) соборува рекорди на гледаност, а обожавателите не престануваат да зборуваат за сцените што ги разнесоа. ...