fbpx

таг: „Entertainment

Селма Хајек објасни: Се сликам во бикини затоа што ослабев

0
Селма Хајек за „Entertainment Tonight“ откри зошто постојано објавува фотографии на социјалните мрежи на кои позира во бикини. „Морав да...